Hakkımızda

Merkezi İstanbul Avrupa yakasında olan TETA Kalıp, dünyanın önde gelen züccaciye ve cam ambalaj üreticilerine yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlarla cam kalıbı üretmektedir. Cam kalıp sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip teknik personel ve de yönetici kadrosuyla TETA Kalıp müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam zamanında ve uygun fiyatlandırma politikasıyla karşılayarak uzun ölçekli değer yaratmayı hedeflemektedir. 

Ürünlerimiz

TETA Kalıp, ISO 9001 kalite standartlarının gereksinimlerini şirket politikası olarak her adımda uygular ve gerekli denetimi düzenli olarak gerçekleştirir ve kalite standartları sayesinde  müşterilere en iyi ürünü zamanında ve rekabetçi fiyatlarla teslim etmektedir. Esnek organizasyon yapısıyla TETA müşterilerinin hızlı değişen ihtiyaçlarına kolayca cevap vermektedir . Önemli avantajlarımızdan birisi ise Avrupalı üreticilerden tedarik edilen sertifikalı çelik kullanıyor olmamızdır.

 

Kusursuz bir kalıp tasarımı , cam üreticilerinin üretim maliyetlerini düşüren ve ürün kalitesini arttıran önemli bir unsurdur.

TETA Kalıp , her türlü I.S. ,  H28 ve pres kalıplarının tasarımını gerçekleştirmeye yetkindir . Konusunda uzman personelimiz cam üretiminde meydana gelebilecek hataları öngörür ve tasarımı bu doğrultuda gerçekleştirir. En uygun parison ağırlığı elde edilerek en ekonomik üretim koşulları sağlanır.

 

TETA Kalıp her türlü IS, Pres, H28, Borosilikat, Savurma, ayak kalıpları ve yedek parçalarını yüksek kalitede hammadde ve son teknoloji kullanarak üretebilmektedir. 

TETA Kalıp, müşterilerinin isteği doğrultusunda yüksek kalitede sertifikalı ve Avrupa menşeyli hammadde kullanmaktadır. Kalıp üretimi öncesinde sertifikayı müşterilerine teslim ederek, kullanacak materyalin kalitesinden müşterinin emin olmasını sağlar.

 

2. Teknik Danışmanlık

3. Dizayn Desteği

1. Cam Kalıp Tedarik Çözümleri